Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » » В Чернівцях відзначили Всесвітній день туризму

В Чернівцях відзначили Всесвітній день туризму
tourism2509201103.jpg (85.79 Kb)З метою розвитку подієвого туризму, підвищення туристичної привабливості міста та створення святкової атмосфери відпочинку 25 вересня 2011 року у Чернівцях на площі Філармонії відбулося урочисте святкування Всесвітнього дня туризму.

Секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин привітав зі святом краян та працівників туристичної галузі: «Наші рідне місто, з його вигідним географічним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою спадщиною, безцінними природними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туризму. Я впевнений, що основні здобутки туристичної галузі нашого міста ще попереду. Треба багато і наполегливо працювати, аби туризм набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для регіону та держави. Наш неповторний буковинський край вартий того, щоб відкрити всьому світові свої унікальні природні багатства, самобутність історії, культури, народних звичаїв і традицій!»

Свято розпочалося відкриттям фотовиставки «Мальовничий Буковинський край», яка репрезентувала туристичний потенціал Буковини, красу міста та області. На огляд буковинців й гостей міста виставили 65 авторських робіт. В рамках фотовиставки організовано народне голосування, в якому віддати свої голоси за ту чи іншу фотороботу виявили бажання близько 200-т відвідувачів заходу. За результатами народного голосування найкращим фототвором стала робота Віктора Кия «Берізки вкриті снігом».

Для всіх присутніх, хто має на меті стати фахівцями у туристичній сфері діяльності, навчальними закладами були підготовлені стенди з повню інформацією про спеціальності всіх навчальних закладів міста, які готують фахівців з туризму.

В рамках заходу, кожен охочий, міг також відвідати виставку-продаж виробів майстрів народних промислів і придбати для себе сувенірну продукцію на згадку.

На заході урочисто було відкрито кінний культурно-пізнавальний туристичний маршрут, першими пасажирами якого стали секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин з сім’єю та відмінники навчання, діти з багатодітних родин. Кінний туристичний маршрут курсуватиме у центральній частині міста Чернівців у вихідні та святкові дні, який обслуговуватимуть ТОВ «Бізнес-центр «Буковинський» та підприємець Родигіна Галина Іванівна.

З нагоди професійного свята Всесвітнього дня туризму, враховуючи особистий внесок в розвиток туристичної галузі та підвищення іміджу Чернівецької області та міста, на заході відзначено 37 суб’єктів господарювання Грамотами Державної служби туризму і курортів, Чернівецької обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Чернівецької міської ради та управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації.

В рамках свята для всіх присутніх проведено презентацію нового туристичного порталу міста.

В рамках святкування відбулися змагання присвячені Всесвітньому дню туризму серед студентів туристичних спеціальностей ЧНУ ім. Ю.Федьковича, ЧТЕІ КНТЕУ та професійно-технічного училища №8. За результатами змагань переможцем стала команда ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

У заході прийняли також участь команди «Буковинського клубу «КВК», а саме команди «2012-Без Табу», «Автостопом до Огайо» та «Туда-Сюда», подарувавши всім присутнім гумористичні і дотепні виступи.

Свято продовжила святкова концертна програма «Співучі Чернівці», в якій прийняли участь Світлана Шаханова та гурти «Ем Джаза», «Знак води» і «ФАБ».

Урочисте святкування Всесвітнього дня туризму завершилося феєричним шоу літаючих ліхтариків.
tourism2509201102.jpg (74.62 Kb)
tourism2509201105.jpg (71.42 Kb)

Джерело: сайт Чернівецької міської ради http://chernivtsy.eu/portal/?p=15814#more-15814
Розділ: Переглядів: 731 | Розміщено: 27 вересня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :