Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » » Презентовано довідник з європейської інтеграції

Презентовано довідник з європейської інтеграції
prez2.jpg (60.81 Kb)01 грудня 2011 р. об 11:00 у приміщенні Товариства «Український Народний Дім в м. Чернівцях» (вул. Ломоносова, 2) відбулась презентація довідника «Європейська інтеграція на початку нового тисячоліття», виданого за результатами спільної роботи: Товариства «Український Народний Дім в м. Чернівцях» та Інституту Європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького Національного Університету ім. Ю. Федьковича в рамках діяльності Мережі Центрів європейської інформації України (Мережа ЦЄІУ) за підтримки МФ «Відродження».
prezent.jpg (53.73 Kb)Співавторами довідника з європейської інтеграції виступають: Круглашов А.М (Доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології та державного управління ЧНУ ім. Ю.Федьковича, Керівник Інституту Європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ ім. Ю. Федьковича) та Руссу В.В. (політолог, представник Товариства «Український Народний Дім в м. Чернівцях»). Відповідальна за текстове редагування - Астапенко Т.С.(Заступник директора Миколаївської ОУНБ ім. О.Гмирьова).
Довідник з євроінтеграції виданий в двох частинах. У першій - розкривається історія створення, розширення, інституційна структура Європейського Союзу, становлення його правової бази та загальні відомості про держави-члени ЄС. Висвітлюються основні етапи побудови відносин Україна-ЄС, напрями співпраці, формування євроінтеграційної політики України та перспективи набуття Україною членства в Європейському Союзі.
В другій частині довідника комплексно подається інформація про держави-члени ЄС, відомості про їх державний устрій, офіційну політику та членство в міжнародних організаціях. Надається статистика щодо населення та показники економічного розвитку. Викладено інформацію про культуру та туризм в державах ЄС, охарактеризовано систему освіти та провідні навчальні заклади кожної з європейських держав, дані про посольства та консульства держав Європейського Союзу. Корисні посилання на джерела в Мережі Інтернет, що містяться в довіднику дають змогу отримати більш детальну та розширену інформацію про кожну державу Європейського Союзу.
Довідник «Європейська інтеграція на початку нового тисячоліття» орієнтований на Центри європейської інформації для швидкого отримання відвідувачами інформації з євроінтгераційної проблематики. Також видання може бути цікавими та корисними для учнів та, особливо, для студентів, які навчаються за напрямками: «міжнародні відносини», «історія», «політологія», «державне управління» та для всіх хто цікавиться євроінтеграційною тематикою.
З довідником можна ознайомитись в Чернівецькому ЦЄІ «Буковина-Європа» (Чернівецька ОУНБ ім. М.Івасюка, вул. О. Кобилянської, 47), електронна версія http://www.library.cv.ua/es/index.htm в рубриці «видання».

За додатковою інформацією звертайтесь: Валерія Руссу – 0954124687.
Розділ: Переглядів: 852 | Розміщено: 2 грудня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :