Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » » Через форум-театр молодь закликали голосувати чесно і свідомо

Через форум-театр молодь закликали голосувати чесно і свідомо
680.jpg (21.14 Kb)22 жовтня 2012 року у стінах Чернівецького Національного Університету відбулося передвиборче театральне дійство.Чернівецька міська молодіжна організація «Клуб української молоді», за підтримки посольства США в Україні, та молодіжний виборчий проект «Голосуй за власне майбутнє» організували виступи форум-театру, щоб активізувати студентство та закликати голосувати чесно i свідомо.
Асистент даного проекту Дмитро МІЦЕВИЧ повідомляє: «Освітянський проект спрямований на молодих людей, що голосують вперше. Серед класичних методів освіти, таких як посібники, інформаційні буклети та 2 відеоролики; були проведені також 3 форум-театри. Метод форум-театру полягає у можливості глядачів долучитись до подій, що розгортаються у виставі. Сама ж вистава зазвичай будується на конфлікті агресора та пригніченого».

Форум-театральні вистави пройшли успішно, студенти не залишилися байдужими і рішуче вступали в дискусію, намагалися переграти сценарій та запропонувати своє рішення конфлікту. Тематика виступів розкривала проблеми фальсифікацій на виборах, підкуп та шантаж виборця зокрема.

– «Це щось новеньке в цих виборчих перегонах. Форум-театр – це інтерактивний спосіб навчити і показати як варто діяти у непередбачуваних ситуаціях на виборчій дільниці. Вистави несуть потужний змістовий заряд, адже студенти змогли побачити актуальні проблеми, які стосуються кожного. Тим паче, що існує багато підтверджених фактів про намагання купити виборчі голоси студентів, навіть якщо ціна – звичайна оцінка в заліковій книжці», – розповідає студентка 4 курсу Ірина ДЯЧУК.

В такий спосіб організатори форум-театру намагалися застерегти студентів, навчити захищати свої права виборця та озброїти інформацією. Вибори 2012 р. дуже важливі для України, тому молоде покоління повинне зробити правильний вибір, адже від кожного голосу залежить майбутнє всієї держави.
Розділ: Переглядів: 688 | Розміщено: 22 жовтня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :