Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » » 19 травня в Чернівцях відзначатимуть День Європи

19 травня в Чернівцях відзначатимуть День Європи
16 травня в приміщенні Центру європейської інформації "Буковина-Європа" відбулась прес-конференція з нагоди святкування Дня Європи в Чернівцях.

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

Відповідно до розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації № 259-р від 17.04.2012р. "Про відзначення Дня Європи в Чернівецькій області у 2012 році" 19 травня 2012 року відбудеться святкування Дня Європи в Чернівцях.

Місце проведення - вул.. О.Кобилянської, 47 (обласна наукова бібліотека ім.. М. Івасюка). Початок о 12.00 год. Організатори: обласна державна адміністрація, управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності, управління культури обласної державної адміністрації, обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Івасюка, культурологічні товариства.

Головна мета святкувань - формування позитивної громадської думки, щодо євроінтеграції України, знайомство українців з європейськими цінностями та традиціями, популяризація європейської культурної спадщини.

У День Європи жителі Буковини відзначають день спільної історії всіх націй континенту та спільних цінностей, до яких належать свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини та людської гідності.

Це свято яке зближує народи, надає можливість познайомитись з економічними та культурними досягненнями європейських країн.

Під час проведення Дня Європи передбачається презентація європейського містечка та євроклубів, урочисте відкриття святкувань, виставки друкованої продукції, фотовиставка, виставка дитячого малюнку та обласного відділення національної спілки художників, концертна програма.

Для учасників свята підготовлено інформаційні матеріали, буклети, плакати про Європейський Союз, транскордонні проекти, міста-побратими м. Чернівці.

Усі бажаючі зможуть долучиться до цікавих просвітницьких і розважальних заходів, дізнатися багато нової корисної інформації про європейські цінності, Європу, європейські можливості для українців, про своє місто тощо.

Програма святкування:
11.00 - 15.00 - презентація Європейського містечка:
- представлення держав-членів ЄС шкільними та студентськими євроклубами;
- виставка інноваційних проектів департаменту економіки Чернівецької міської ради;
- виставка Центру європейської інформації "Буковина - Європа";
- виставка інформаційних матеріалів культурологічних товариств;
- виставка матеріалів Всеукраїнського конкурсу "Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді";
- фотовиставка "Чернівці - місто європейське";
- виставка художників обласної організації Національної спілки художників;
- виставка дитячого малюнку;
- виставка друкованої продукції представлена видавництвами та книгарнями;
- показ відеороликів про Чернівці та слайд-шоу про архітектурні пам'ятки міст Європейського Союзу.

12.00 - 14.30 - урочисте відкриття Дня Європи (за участю представників влади, керівників культурологічних товариств) та концертна програма.

14.30 - 15.00 - підведення підсумків та нагородження учасників святкування.

За додатковою інформацією звертайтесь:
0509091345 - Олійник Євгенія.
0954124687 - Валерія Руссу.

Розділ: Переглядів: 827 | Розміщено: 17 травня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :