Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Результати зустрічі представників Мережі Центрів Європейської Інформації

Результати зустрічі представників Мережі Центрів Європейської Інформації
img_6762.jpg (39.54 Kb)27 лютого – 1 березня 2015 року в Чернівецькому Центрі європейської інформації «Буковина – Європа» відбулась зустріч представників Центрів європейської інформації України, а саме, членів громадських організацій з міст Дніпропетровська, Чернігова, Миколаєва, Чернівців, Криму та бібліотекарів обласних книгозбірень з міст Черкас, Хмельницького, Рівного, Миколаєва, Івано-Франківська, Тернополя, Кіровограда, Львова та Чернівців. Метою зустрічі стало обговорення особливостей цьогорічної кампанії «Днів Європи в Україні – 2015». У рамках зустрічі 27 лютого в Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Івасюка відбулось відкриття семінару; презентація Мережі освітніх консультантів; відкриття виставки карикатур «Є краща сторона Європи» та зустріч із знаним буковинським політологом [b]Ігорем Буркутом.
28 лютого в приміщенні Українського Народного Дому в Чернівцях відбулись тренінги на теми: «Можливість співпраці з представниками агропромислового сектору (в контексті впливу Угоди про асоціацію)» та «Можливості використання інструментів громадської журналістики у роботі ЦЄІ», були презентовані напрацювання робочих груп. Також проведена консультація «Кампанія за права людини в Україні з використанням інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA», підтриманого Представництвом Єврокомісії та проведений майстер-клас по написанню рецензій на документальне кіно про права людини. Цікавою стала розмова «Актуальність та досвід проведення заходів на кримську тематику».
1 березня відбулось обговорення актуальних форматів для відзначення Днів Європи – 2015 та презентувався проект «Музика воїнів».
img_6780.jpg (38.52 Kb)img_6784.jpg (35.31 Kb)img_6797.jpg (45.42 Kb)img_6801.jpg (.39 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 8244 | Розміщено: 4 березня 2015


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :