Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » "За лаштунками Євро"

"За лаштунками Євро"
943386_347903108666256_790439385_n.jpg (14.82 Kb)23 травня 2013 року всім бажаючим, які прагнули дізнатися про закулісне життя «Євро 2012» було продемонстровано документальний кіноальманах «Поза Євро». Місцем проведення даного заходу стала Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Івасюка. «Поза Євро» – це результат колективної роботи молодіжної творчої лабораторії. Його ідею автори визначили як спробу уособлення натовпу. Здатність побачити, виокремити людське обличчя з юрби, що здається безликою, згуртованою на спортивній, політичній чи будь-якій іншій основі. І розповісти про це їм вдалося. Чернівецька аудиторія мала нагоду оцінити наскільки вдалим виявився цей експеримент. Побачити в натовпі окреме людське обличчя – також означає зберегти власне. У будь-якому натовпі… Який таким чином уособлюється і отримує шанс перетворитися на суспільство. Думка не нова, втім вона потребує нагадування.
Цей проект є результатом співпраці Української майстерні документального кіно, Міжнародної академії Dragon Forum, документалістів України та Польщі.
Нагадаємо, що показ «Поза Євро» був заключним заходом у Програмі відзначення «Днів Європи в Україні – 2013» на Буковині.

***
Проект «Дні Європи в Україні – 2013» Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» та Мережі Центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org) реалізовується за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».
Розділ: Новини Переглядів: 2049 | Розміщено: 23 травня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :