Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Веб-конференція по обговоренню переваг Угоди про асоціацію з ЄС

Веб-конференція по обговоренню переваг Угоди про асоціацію з ЄС
img_6856.jpg (28.14 Kb)05 березня 2015 р. за Проектом «Аналіз впливу асоціації з ЄС на агропромисловий сектор України» та Європейської програми МФ «Відродження» в обласній книгозбірні відбулася веб-конференція «Практичні рекомендації для малих виробників сільськогосподарської продукції в умовах виконання Угоди про асоціацію з ЄС».
У веб-конференції прийняли участь 9 областей України: Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська. У веб-конференції взяв участь кандидат сільськогосподарських наук, головний спеціаліст департаменту АПР Чернівецької ОДА Сухолиткий Михайло Дмитрович.
За програмою було презентовано доповіді:
- «Види економічної діяльності на сільських територіях. Туризм та рекреація в сільській місцевості. Первинна переробка сільгосппродукції: що можливо?»;
- «Що таке Угода про асоціацію для нас? Що робити місцевій владі для розвитку сільських місцевостей? Що таке місцеві ініціативи?»;
- «Як зберегти тваринництво? Що сьогодні вигідно виробляти в рослинництві? Маркетинг. Поради, як збути сільськогосподарську продукцію»;
- «Розвиток дрібного підприємництва у сільській місцевості. Кооперація: 10 кроків до створення СОКу. Чому вигідно розвивати органічне землеробство?».
Експерти, представлених на веб-конференції областей, прийняли активну участь у дискутуванні: розкрили специфічну сутність своїх регіонів, поділилися власним досвідом у галузі агропромислового розвитку та обговорили ряд проблем малих виробників сільськогосподарської продукції, окреслили ряд рекомендацій, які необхідно вирішувати найближчим часом в умовах виконання Угоди про асоціацію з ЄС.
Організатори проаналізували виступи всіх учасників веб-конференції. У подальшому відбудуться регіональні тематичні круглі столи із запропонованих тем.

Розділ: Новини Переглядів: 7089 | Розміщено: 10 березня 2015


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :