Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » В Чернівцях відбулась фотовиставка "Європа в моєму місті: архітектура, сучасність та історична пам'ять"

В Чернівцях відбулась фотовиставка "Європа в моєму місті: архітектура, сучасність та історична пам'ять"
img_09.jpg (67.94 Kb)
img_0586.jpg (113.43 Kb)5 травня 2010 року в приміщені Українського народного дому в Чернівцях, молодь відвідала фотовиставку конкурсу "Європа в моєму місті: архітектура, сучаснісь та історична память", де були представлені найкращі фотороботи конкурсантів та нагороджено переможців.
img_0589.jpg (107.13 Kb)
Захід відбувся в рамках проекту "Стандарти роботи з молоддю у сфері інформування молоді про європейську інтеграцію" за підтримки міжнародного фонду "Відродження".
На захід було запрошено учасників фотоконкурсу та небайдужу молодь, яка цікавиться фотографією та європейською архітектурою.
Учасники фотовиставки мали змогу переглянути фотороботи та проголосуват за ту, яка сподобалась найбільше. За оцінками конкурсної комісії, яка засідала напередодні та за голосами учасників було обрано переможців. Перше місце здобув фотоклуб "Об'єктив" ЗОШ № 28. Дипломом за друге місце була нагороджена Павлюк Юлія, учениця гімназії № 7. Третє місце дісталось Козачук Ганні (Міський клуб юних техніків). Решта учасників фотовиставки було нагородженно подяками. img_0568.jpg (61.13 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 1265 | Розміщено: 11 травня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :