Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » В ЦЄІ "Буковина-Європа" розгорнуто книжкову виставку "Україна і НАТО: час зближення?"

В ЦЄІ "Буковина-Європа" розгорнуто книжкову виставку "Україна і НАТО: час зближення?"
З метою інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції в Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім.М.Івасюка розгорнуто книжкову виставку-діалог «Україна і НАТО: час зближення?» (4 квітня – день створення НАТО), присвячена 51-річчю створення міжнародної політично-військової організації.
На виставці представлені вибрані основоположні документи НАТО; література, яка висвітлює історію, структуру та аспекти діяльності Органiзацii Північноатлантичного договору, головні політичні і керівні органи, місії та операції НАТО, питання співробітництва з іншими організаціями, окремі аспекти відносин „Україна - НАТО”. Матеріали виставки розкривають польський, чеський та інші досвіди у процесі євроатлантичної інтеграції. Більшість видань створено саме в Україні, вітчизняними авторами та експертами з питань євроатлантичної інтеграції.
Метою виставки є поліпшення поінформованості українського суспільства про діяльність структур НАТО, співпрацю України з НАТО, практичне виконання важливих документів, укладених між Україною і НАТО. Документи, представлені на виставці, допоможуть користувачам бібліотеки сформувати власну думку і виробити особисті погляди на актуальну проблему.
Література, що представлена на виставці, бібліотеці безкоштовно надається Всеукраїнською громадською організацією “Демократична дія”. Це і посібники, і довідники, і журнали, і CD-диски, видані кількома мовами. У рамках діючого проекту понад 150 прим. видань про діяльність НАТО Чернівецькою обласною науковою універсальною бібліотекою ім.М.Івасюка передано в бібліотеки області.
6 квітня 2010 року бібліотекар відділу обслуговування читачів Ілона Кадельник провела огляд виставки «Україна і НАТО: час зближення?» та відповіла на питання користувачів бібліотеки з приводу літератури, яка висвітлює цю тематику, що є в наявності в книгозбірні.
Розділ: Новини Переглядів: 881 | Розміщено: 13 квітня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :