Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Буковинці долучилися до обговорення питань про вигоди для України

Буковинці долучилися до обговорення питань про вигоди для України
image.jpg (13.43 Kb)22 травня 2013 р. в приміщенні Українського Народного Дому в Чернівцях обговорили питання проблем приєднання України до економічних об’єднань. В стінах УНД відбулася Web-конференція на тему: «Порівняння вигод і втрат від приєднання України до Митного союзу РБК та Угоди про Асоціацію з ЄС». Експертом з доповіддю виступив Директор Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Ігор Бураковський. Ігор Бураковський відмітив, що Об’єднання слабкого і сильного в інтеграційному вимірі, якщо воно проходить у відповідності з дотриманням правильності процедур, означає посилення слабкого партнера». Також експерт підтримує тезу про те, що Європейський Союз є двигуном економічної конвергенції.

Запис відео онлайн-конференції за посиланням:
http://www.youtube.com/watch?v=Vd3at9iEgoc

У свою чергу, політолог Ігор Мельничук підкреслив, що тематика вибору України з-поміж партнерів у співробітництві в економічному секторі сьогодні доволі актуальна. Проте, головним залишається питання не тільки у вирахуванні економічних вигод і втрат, а й в політичних нюансах.
Присутні веб-конференції наголосили на значенні саме процесу інтеграції для України, як комплексу дій, що дадуть змогу покращити умови розвитку національної економіки.
Поряд із цим «Фундаментом для вирішення стратегічних завдань інтеграційних процесів є посилення людського ресурсу», - резюмував політолог Ігор Мельничук.
Організаторами заходу виступили: Центр Європейської Інформації «Буковина-Європа», Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях».
Контактна особа Євгенія Олійник – моб. 0509091345

***

Проект “Дні Європи в Україні - 2013” Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» та Мережі Центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org) реалізовується за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».
Розділ: Новини Переглядів: 954 | Розміщено: 22 травня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :