Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Президент України Віктор Янукович запустив План дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС

Президент України Віктор Янукович запустив План дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС
Національний план дій, затверджений Указом Президента України від 22.04.2011 №494, покликаний, зокрема, реформувати міграційну систему України, створити систему захисту персональних даних, запровадити інтегроване управління кордонами відповідно до європейських стандартів. Він містить чіткий перелік конкретних заходів, визначає терміни їхнього виконання і відповідальність центральних органів виконавчої влади за якість реалізації.

Одним із стратегічних пріоритетів у відносинах Україна – ЄС Глава держави визначив запровадження для громадян України безвізового режиму поїздок до країн-членів Європейського Союзу.
Запровадження Національного плану свідчить про серйозну налаштованість України втілити в стислі терміни План дій щодо лібералізації візового режиму, який Європейський союз надав Україні за результатами чотирнадцятого саміту Україна-ЄС 22 листопада минулого року.
З метою забезпечення ефективної діяльності щодо реалізацї положень Національного плану з виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України у липні поточного року відбулося установче засідання Робочої групи «Захист персональних даних» з імплементації основних напрямків Національного плану.
За результатами засідання прийнято рішення про необхідність забезпечення центральними органами виконавчої влади України виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних». В першу чергу мова йде про визначення мети обробки персональних даних, процедур їх обробки, особи/структурного підрозділу, відповідального за організацію процесів з обробки персональних даних.
Також згідно з протокольним рішенням центральні органи виконавчої влади України зобов’язані до 1 листопада поточного року забезпечити реєстрацію баз персональних даних у Державному реєстрі баз персональних даних з урахуванням вимог відповідної постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №616.
Розділ: Новини Переглядів: 620 | Розміщено: 27 вересня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :