Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Презентували план святкування «Днів Європи в Україні 2013»

Презентували план святкування «Днів Європи в Україні 2013»
zavantazhennya.jpg (12.29 Kb)25 квітня у Києві відбулася прес-конференція «Як громадськість відзначатиме «Дні Європи в Україні - 2013», організована Мережею Центрів Європейської Інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Представники громадських організацій, які взяли участь у прес-конференції анонсували заходи у рамках кампанії «Дні Європи в Україні -2013», що відбудуться з 7 по 27 травня у 19 регіонах України. Регіональні анонси заходів будуть розміщені на порталі Мережі ЦЄІУ http://ukrcei.org/. Євгенія Олійник, координатор проекту «Дні Європи в Україні -2013» повідомила: «Основний акцент у цьогорічній кампанії щодо відзначення Днів Європи робитиметься на змістовній частині. Поряд із традиційними вже єврокварталами додаються 2 компоненти: показ документальних фільмів з прав людини та проведення веб-конференцій з експертами в галузі європейських стандартів. Важливим є спілкування з людьми, надання інформації для роздумів. Адже приналежність громадян до «європейської сім‘ї» починається із людської свідомості, а не лише територіального розташування держави».

Голова Правління Комітету виборців України Олександр Черненко, зокрема, зазначив: «Дні Європи в Україні, які проходитимуть цього року, мають винятково важливе, навіть символічне значення. Адже сьогодні ми впритул наблизилися до підписання Угоди про Асоціацію з ЄС. І тут особлива відповідальність лягає на експертне середовище та лідерів громадської думки – пояснити співвітчизникам всі переваги європейської перспективи для нашої країни. Сподіваюсь, що в рамках Днів Європи в Україні, це вдасться зробити максимально широко та ефективно».

Генадій Кофман, програмний директор фестивалю документального кіно про права людини «DocuDays» розповів про мету участі фестивалю в відзначенні днів Європи: «Сьогодні точаться дискусії про майбутнє кінофестивалів у добу інтернету. Проте, гадаю, саме наш фестиваль не піде у віртуальний простір, адже для наших глядачів важливе спілкування після перегляду, а режисерам та продюсерам,як і нам – організаторам, треба бачити обличчя, очі людей у залі. Втім, як засвідчує досвід, зараз Docudays UA – це ще й середовище, котре допомагає пробудити в наших співвітчизниках почуття власної гідності надихнути людей на активні дії щодо захисту своїх прав».
Розділ: Новини Переглядів: 1074 | Розміщено: 25 квітня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :