Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Незалежність України очима її ровесників

Незалежність України очима її ровесників
1314188250_dn3.jpg (32.15 Kb)Незалежність України очима її ровесників. В ЦЄІ "Буковина-Європа" презентували брошуру видану в рамках проекту «Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в двадцятирічній Україні». Під час заходу молодь ознайомилась з історіями авторів та дискутувала щодо дотримання прав людини в незалежній країні.

Для створення брошури про права ровесників незалежної України, за результатами конкурсу, відібрали п’ять груп людей з різних куточків країни, які змогли б розповісти читачеві цікаві історії з власного життя, де б порушувались їхні права. Олена Глазкова, представник інформаційно-просвітницького центру «Європейський клуб»: «Хотілося побачити взагалі як ці 20ти-річні люди реалізують свої права, що вони про них знають, як їм живеться, хотілося щоб ті історії були унікальні, але одночасно щоб вони були і універсальними може прочитавши хоча б одну історію ти міг відчути себе на місці цієї людини і подумав би а як би я зробив в тому випадку. Якщо це була повна фігня то одразу казали давайте нє не будем це писать, було дуже важко, особливо коли зустрічаєшся з цікавою людиною, особливо коли з 10ти сторінок треба вибрати сторінку тексту».

В результаті роботи проекту «Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в двадцятирічній Україні» було відібрано 20 ровесників Незалежності з Камьянця – Подільського, Одеси, Кременчука і Луганщини.

Оксана Бондар, голова ради мережі: «Можна побачити, що там не тільки позитивні історії, там є історії в яких люди відкривають такі моменти, що нажаль не могли реалізуватися, не мали таких можливостей».

Друга частина презентації передбачала собою обговорення з молоддю те, як вони бачать реалізацію своїх прав та як кожен з них оцінює власні можливості в нашій державі.

Марія Довгань, керівник ЦЄІ «Буковина – Європа» Чернівецької обласної універсальної бібліотеки ім. М.Івасюка: «Я думаю, що ця добірка особливо потрібна молоді як їх ровесники, 20ти – річчя незалежності, яке ми відсвяткували в тому році і свої права, свої проблеми, бачення життя України вони бачать і тому я думаю, що для молоді дуже актуальна ця книга».

Чернівці вже четверте місто в якому представники проекту презентували історії молодих людей. Загалом же вони планують відвідати мінімум 10 регіонів України і розповісти молоді про їхні права та обов’язки.

Дар’я Товпіч. Телеканал «Чернівці».
Розділ: Новини Переглядів: 899 | Розміщено: 30 травня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :