Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Навчальний візит представників ЦЄІ до м. Вроцлава

Навчальний візит представників ЦЄІ до м. Вроцлава
111111111111111111111.jpg (7.7 Kb)


Представники ЦЄІ ознайомились з європейською системою освіти на прикладі Польського міста Вроцлав, де вони перебували з 18 по 22 жовтня. Навчальний візит було організовано
Мережею центрів європейської інформації України, проектом «Teraz Wroclaw» та Бюро Промоції Муніципалітету міста Вроцлава.Під час тижневого навчального візиту консультанти центрів європейської інформації відвідали організації, які реалізують європейські освітні проекти та обміни, а також ближче познайомилися з європейською освітою у Вроцлавському університеті, Вищій банківській школі, Економічному університеті, Вроцлавській політехніці та Вищій школі управління „Edukacja”. Учасники візиту зустрілися з українськими студентами, які здобувають освіту у Вроцлаві за сприяння проекту «Teraz Wroclaw», та взяли участь у дискусії «Плюси та мінуси навчання за кордоном». Також вони мали нагоду побувати на Ярмарку праці в Економічному університеті у Вроцлаві, який надає можливість студентам та випускникам здобути інформацію про напрямки розвитку фірм фінансової, ІТ та виробничої сфер, а також є джерелом пропозицій практик, стажувань і праці у Європі для випускників.

З досвідом освітніх організацій для школярів, студентів та пенсіонерів українські гості ознайомилися в офісі проекту „Teraz Wroclaw”, Домі зустрічей ім. Angelusa Silesiusa та Вроцлавському Центрі підтримки неурядових організацій Sektor3.

Слід відзначити велику підтримку Бюро промоції міста муніципалітету Вроцлава та Департаменту суспільних справ муніципалітету Вроцлава у впровадженні європейської освіти та рекламі міста. Учасниця візиту Надія Соколова зазначила: „Дійсно вразило ставлення міської адміністрації до підвищення популярності міста. Вони не просто проводять якісь заходи, а мають цілу стратегію як рекламувати Вроцлав; створили повноцінний бренд із повним набором різних атрибутів: від слогана «Вроцлав – місто зустрічей» і до величезного списку речей, що можна побачити тільки в цьому місті. І цьому насправді можна повчитися і використовувати таку практику в Україні, в містах, де ми живемо.”

Від Чернівецького ЦЄІ, участь у візиті взяла Руссу Валерія. Вона відзначила, що наочне ознайомлення з системою європейської освіти та роботою громадських організацій європейської країни на прикладі польського міста Вроцлав є дуже ефективним, оскільки формує власне бачення та враження, що дасть змогу стати живою книгою у консультуванні відвідувачів ЦЄІ, які бажають навчатись за кордоном.
"Мені дуже сподобалась організація навчального процесу у ВНЗ Вроцлава, студенти точно знають чого хочуть досягти та що їх зусилля будуть винагороджені. Дуже вдячна за інформаційні матеріали, надані організаторами проекту “Teraz Wroclaw", що дасть змогу українським студентам - відвідувачам Чернівецького ЦЄІ дізнатись про можливості навчання за кордоном, а саме у Польщі". Надзвичайно багато вражень я отримала від спілкування з людьми, які брали участь у зустрічах та організовували їх. Саме місто Вроцлав залишило незабутні враження та переконання, що я точно туди ще повернусь.
Дуже корисним для Українських Центрів європейської інформації було набути нових зв'язків для спільної діяльності.

В Чернівецькому ЦЄІ буде розміщено інформаційний стенд, де кожен бажаючий зможе знайти інформацію про навчання в Польщі, а саме у місті Вроцлаві.


* * * * *
Проект «Навчальний візит представників центрів європейської інформації до м. Вроцлав» реалізує громадська організація „Вінницький регіональний центр інформації „Креатив” під егідою Мережі центрів європейської інформації України за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», проекту «Teraz Wrocław» та Бюро Промоції Муніципалітету міста Вроцлава.

Мережа центрів європейської інформації України (Мережа ЦЄІУ) – добровільне об'єднання центрів європейської інформації, які забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську інтеграцію України. Наразі Мережа ЦЄІУ об’єднує 15 центрів, які створені за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р, та центр на базі Кременчуцького інформаційно-просвітницького центру „Європейський Клуб”. Портал Мережі центрів європейської інформації України - http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com.

Проект «Teraz Wroclaw» - це некомерційний проект, започаткований у 2006 році з ініціативи мерії та вищих навчальних закладів міста Вроцлава (Польща). Основне завдання акції - запросити молодь зі Східної Європи на навчання до вроцлавських вищих шкіл, інформувати про умови вступу та навчання у них. Сайт: www.study-in-wroclaw.pl

Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив Сайт: www.irf.ua.

Розділ: Новини Переглядів: 829 | Розміщено: 27 жовтня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :