Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » На Буковині розпочався перший етап дводенної Міжнародної конференції “Сільське господарство на кордонах Європейського Союзу”

На Буковині розпочався перший етап дводенної Міжнародної конференції “Сільське господарство на кордонах Європейського Союзу”
sh.jpg (331.27 Kb)Аби взяти участь у Міжнародній конференції “Сільське господарство на кордонах Європейського Союзу”, що передбачає обмін досвідом фермерів, до Глибоцького району прибули президент Асоціації сільськогосподарських механіків в Румунії Євген Енкулеску, аташе з сільського господарства посольства Голландії в Києві Мювіс Браузер, фермери з міста Яси Румунії. У рамках конференції учасники оглянули поля ТзОВ “Кам’янка Аграр”, яке цьогоріч інвестувало в галузь коштів на суму близько 500 тис. грн. для закупівлі сільськогосподарської техніки іноземного виробництва. Нині товариством вирощується три німецькі елітні сорти картоплі – “Сатіна”, “Розара”, “Редледі”.

Днями розпочнеться збирання картоплі. Відбірні бульби планують залишити на насіння. Також обговорено можливість збільшення посівних площ картоплі з використанням новітніх технологій. Учасники конференції оглянули садові насадження яблуні та смородини фермерського господарства “Дубравка” в селі Червона Діброва, побували на кролефермі в селі Михайлівка. Під час відвідання ТОВ “Галс ЛТД” делегати ознайомилися з його виробничими потужностями, оглянули виробничий процес.

Джерело: Чернівецька ОДА (с) http://www.oda.cv.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=13221&Itemid=145
Розділ: Новини Переглядів: 2579 | Розміщено: 29 вересня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :