Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Міжннародний військово-історичний фестиваль "Хотинська твердь" відбудеться з двадцять четвертого по двадцять п"яте вересня у Хотинській фортеці

Міжннародний військово-історичний фестиваль "Хотинська твердь" відбудеться з двадцять четвертого по двадцять п"яте вересня у Хотинській фортеці
_mg_6208.jpg (73.07 Kb)Хотинська фортеця під час фестивалю "Хотинська твердь" прийматиме гостей з усієї України. Два дні поспіль святкуватиметься трьохсотдев"яноста річниця битви військ Польщі і Литви із запорізькими козаками на чолі із гетьманом Петром Сагайдачним. У фортеці п"ять годин поспіль відбуватиметьсяконцерт аматорських колективів, ярмарок містечка майстрів, а також можна буде ознайомитись із кухнею та традиціями сусідніх сіл. На тему Хотинської битви та військових легенд буде відбуватись виставка картин художників.

Дмитро Павел, начальник управління інфраструктури та туризму ОДА: "Заходи, які ми будемо відзначати мають різноплановий характер для науковців і студентів. Все буде барвистим і цікавим. Можна буде ознайомитись із історією битви, оглянути зали із експонатами часів війни, побачити залу тортур, а також відчути себе учасником битви".

Любомир Михайлин, директор Хотинської фортеці: "Бажаючі зможуть позмагатися у стрільбі з луку. Викарбувати пам"ятну монету. Екскурсоводи будуть зорієнтовані на війну 1621 року. Тож запрошуємо на свято".

Відкриття фестивалю "Хотинська твердь" відбудеться о дванадцятій годині у суботу двадцять четвертого вересня. Вхід на територію фортеці під час свята буде безкоштовним.

Джерело: Тетяна Колосок. Телеканал "Чернівці" http://mtrk.com.ua/news/19862-----q-q-------q----.html
Розділ: Новини Переглядів: 1417 | Розміщено: 21 вересня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :