Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Методичні поради для Євроклубів із проведення міжгенераційних тренінгів

Методичні поради для Євроклубів із проведення міжгенераційних тренінгів
pok.jpg (5.43 Kb)Продовжуючи тему міжгенераційного діалогу в рамках Європейського року активного старіння та солідарності між поколіннями, пропонуємо другий тренінг з циклу "Через діалог - до солідарності поколінь".

Поради з проведення тренінгу доступні тут: http://goo.gl/fm6EL. За цим коротким лінком будуть доступні нові матеріали до Європейського року 2012: http://goo.gl/uwpVG

Європейський рік активного старіння та солідарності між поколіннями 2012 в Україні було презентовано 19.12.2012 у Представництві Європейського Союзу в Україні. Під час майстерні для Євроклубів, що проводила Українська асоціація європейських студій (УАЄС) у рамках проекту “Залучення молодіжних європейських клубів до збереження історичної пам'яті в Україні”, був пілотований тренінг з міжгенераційного діалогу, матеріали якого доступні тут: goo.gl/VW7Km. Сайт проекту: iremember.org.ua.

УАЄС запрошує Євроклуби, громадські організації та зацікавлених фахівців приєднатись до ініціативи “Європейський рік 2012 в Україні” тут: ey2012ua.wordpress.com.
Тренінг другий: “Діалог та партнерство в контексті теорії поколінь” Версія 1.1

Автор: Аліна СОЛНИШКІНА, к.соц.н., соціолог, тренер, е-пошта: alina1980sol@rambler.ru

Мета тренінгу: опанування учасниками шляхів і методів взаєморозуміння та толерантного відношення між представниками різних поколінь, через поглиблення теоретичних знань та закріплення практичних навичок.

Завдання тренінгу:

* Отримати базові знання з теорії поколінь, можливостей її застосування в практичній роботі (наука, громадська діяльність, держуправління та місцеве самоуправління, управління людськими ресурсами тощо);
* Розглянути проблеми взаємодії різних поколінь на ціннісному рівні;
* Виявити шляхи розв’язання проблем у взаємодії різних поколінь.

Цільові групи: учасники громадських організацій, шкільна та університетська молодь, працівники органів влади та місцевого самоврядування (зокрема, ті, що працюють в сфері соціального захисту населення). Бажано, аби в групі були присутні представники різних поколінь – рівна кількість кожного покоління.

P.S: Автор бажає вам щастя в Новому році та сподівається на активне обговорення матеріалів тренінгу. Буду рада вашим порадам та бажаю вам активного використання в роботі євроклубів. Наступні частини будуть присвячені подоланню стереотипів, які існують між поколіннями та вирішенню міжпоколінських конфліктів.

Джерело: http://ukraineuroclubs.blogspot.com/2012/01/blog-post.html

Бажаємо успіхів у проведенні! Про свій досвід пишіть на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com!
Розділ: Новини Переглядів: 959 | Розміщено: 4 січня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :