Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Міжрегіональна фотовиставка «Європа у моєму місті: архітектура, сучасність та історична пам’ять».

Міжрегіональна фотовиставка «Європа у моєму місті: архітектура, сучасність та історична пам’ять».
Указом Президента України (№339 від 19.04.2003 р.) визнано щорічне відзначення Дня Європи в Україні третьої суботи травня.
Сьогодні мета континентальної спільноти — збудувати Європу, яка поважає свободу та індивідуальність усіх народів, які утворюють її. Тільки об'єднуючи держави, Європа може контролювати власну долю і відігравати позитивну роль у світі. Зберігаючи особливі цінності, традиції та мови, громадяни Європи повинні почувати себе вільно в європейському "домі".
З нагоди цьогорічного відзначення Дня Європи в Україні Мережею центрів європейської інформації в ЦЄІ областей України було підведено підсумки конкурсу фотовиставки на тему: «Європа у моєму місті: архітектура, сучасність та історична пам’ять».
В ЦЄІ «Буковина-Європа» 18 травня 2010 року відбулася презентація переможців цієї фотовиставки міст: Вінниці, Кременчука, Рівного, Сум та Чернівців. Фотографії презентували: м. Вінниця - координатор проекту, волонтерка з Польщі – Кася Качинська; переможець конкурсу – Оля Кавуненко; м. Кременчук – координатор Ольга Малогловець; переможці конкурсу – Аліна Берещук та Дарина Корба; м. Рівне – керівник ЦЄІ Ірина Шинковська; переможець конкурсу – Дарія Гаврюсяєва; м. Суми – Людмила Голіус; м. Чернівці – презентували роботи фотоклуб «Об’єктив» ЗОШ № 28 та переможниця – Юлія Павлюк.
На фотовиставці було представлено 44 роботи.
Цей проект було проведено за фінансової підтримки МФ «Відродження».
img_7833.jpg (45.56 Kb)img_7825.jpg (41.62 Kb)img_7822.jpg (47. Kb)img_7807.jpg (42.22 Kb)img_7808.jpg (58. Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 936 | Розміщено: 19 травня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :