Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Європейський тиждень мобільності в Чернівцях

Європейський тиждень мобільності в Чернівцях
p8088900.jpg (12.88 Kb)Учасники для флешмобу не вибиралися якісь особливі – розповідає Тетяна Лебухорська, - звичайні городяни.
Тетяна Лебухорська, координатор акції «Європейський тиждень мобільності»: "Ми не брали спеціально якихось спортсменів, не влаштовували підставних перегонів. В нас брали участь велосипедисти, які щодня добираються велосипедом, люди, які на авто, також щодня добираються на авто – для них це не було новинкою, чи чимось екстра – звичайний буденний ранок."
Олександр велосипедом на роботу уже третій рік – вважає, що це найзручніший транспорт у місті.
Олександр Бодняк, учасник флешмобу: "Від свого дому з Фастівської до Соборної я заїхав за 12 хвилин. Пізніше на 3 хвилини фінішував, ніж машини. Я вважаю, що це дуже добрий результат як для велосипеда для нашого міста."


Тетяна Лебухорська, координатор акції «Європейський тиждень мобільності»: "Ми не хотіли показати, що велосипед доїде швидше, ми хотіли показати, що в у велосипеда такі ж можливості, які в авто, якщо говорити про місто повністю вкрите автомобілями."

Андрій Бурштин їхав з іншої точки – ділиться враженнями. Він позитивно ставиться до поїздок велосипедом, але на роботу – лише автомобілем.Аня, ще одна учасниця флешмобу, сьогодні їхала у громадському транспорті – нарікає на 25 –хвилинну подорож.
"Мені їхалося не дуже добре, тому що маршрутка дуже жахливо забита, пробки на дорогах, душно в маршрутці. Мені енну кількість разів наступали на ноги. Звичайно, що це все не дуже приємні емоції зранку. Я вважаю, що краще або їхати велосипедом, або йти пішки. Часу більше, але емоції кращі". Тому додає Аня вона, звичайно йде пішки – 50 хвилин, або велосипедом - 15 хвилин до роботи.
Координатор акції переконана, що за останній рік значно зросла кількість любителів їхати велосипедом – по-перше це економічно вигідно, по-друге – корисно для здоров’я.


Джерело: Оксана Зима, Телеканал "Чернівці"http://mtrk.com.ua/news/19858-2011-09-19-08-32-49.html

Розділ: Новини Переглядів: 657 | Розміщено: 21 вересня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :