Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » До Дня Європи в Чернівцях відбувся театралізований диспут

До Дня Європи в Чернівцях відбувся театралізований диспут
img_01.jpg (108.44 Kb)19 травня о 14:30 у приміщенні Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» (вул. Ломоносова, 2) [/b] із нагоди святкування Дня Європи - 2011 відбувся театралізований диспут „Молодь – за європейські цінності!”. Учнівська та студентська молодь переглядала виставу «Варшавський набат», мініатюру «Безсмертя Пирогова» та моновиставу «Суфлер», які презентували такі європейські цінності як верховенство права, права людини, толерантність, свободу, демократію, людську гідність, а також візяли участь у дискусії щодо визначених цінностей.
Чернівецька молодь була вражена виставою та активно обговорювала побачене. По закінченні всі бажаючі розмальовували плакат з враженнями та побажаннями для гостей.


Захід відбувся в рамках проекту „Молодь – за європейські цінності!”, який впроваджується громадською організацією „Вінницький регіональний центр інформації „Креатив” у партнерстві з народним театром-студією «Сьоме небо» Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду „Відродження” в рамках святкування Дня Європи-2011. Метою проекту є покращення рівня поінформованості старшої шкільної та студентської молоді про зміст європейських цінностей і привернення уваги до них через театральні постановки та тематичні дискусії у 6 містах України. Концепція святкування Дня Європи в Україні у форматі „Я поділяю європейські цінності” була розроблена представниками Мережі центрів європейської інформації України та партнерських організацій за підтримки Міжнародного фонду „Відродження”.

Партнерами проекту „Молодь – за європейські цінності!” та мережевої кампанії „Я поділяю європейські цінності” у Чернівецькій області є Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях» та центр європейської інформації «Буковина – Європа».

Контакти:
Валерія Руссу
Тел. 0954124687
Розділ: Новини Переглядів: 1440 | Розміщено: 14 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :