Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Чернівецький ЦЄІ взяв участь у відеоконференції: "Захист прав громадян України в Європейському суді"

Чернівецький ЦЄІ взяв участь у відеоконференції: "Захист прав громадян України в Європейському суді"
20_ber.gif (145.98 Kb)20 березня 2013 року Чернівецький ЦЄІ взяв участь у міжрегіональній відеоконференції «Захист прав громадян України в Європейському суді»[i][/i]. Захід проводився одночасно в 5 регіонах України: Чернігові, Миколаєві, Рівному, Черкасах та Чернівцях в рамках діяльності Мережі ЦЄІУ за підтримки міжнародного фонду «Відродження».
Відеозустріч була націлена на ознайомлення учасників з основними аспектами захисту прав українців в Європейському Суді та обговорення питань пов’язаних із зазначеною тематикою.
Від Чернівецького ЦЄІ у відеоконференції брали участь: голова Ради адвокатів Чернівецької області, заслужений юрист України – Єзерська Алла Олегівна, адвокат – Іванов Сергій Вікторович та студенти юридичного факультету Буковинського університету. В якості модератора виступав директор «Буковинського центру виборчих технологій» - Баб’юк Ігор Орестович.
Представники громадськості, студенти та інші учасники мали змогу отримати відповідь на свої запитання а також почути реальні історії здійснення захисту прав українських громадян в Європейському Суді.
В рамках діяльності Чернівецького ЦЄІ, захід такого формату та тематики проводився вперше. На думку учасників та організаторів проведення даної відеоконференції є початком нового напрямку роботи Центру.
20ber2.gif (144.52 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 813 | Розміщено: 20 березня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :