Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Чернівецькі Євроклуби запрошуються на рольову гру!

Чернівецькі Євроклуби запрошуються на рольову гру!
es.jpg (7.8 Kb)Інформаційний центр ЄС при Чернівецькому національному університеті та Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентів та євроклубівців м. Чернівці взяти участь в інтерактивній рольовій грі з історії європейської інтеграції “Об’єднуючи Європу: батьки-засновники”!
Гра відбудеться у п’ятницю, 14 жовтня 2011 року з 10:00 до 17:00 в Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича.
Ми пропонуємо Вам дізнатись більше про історію Європи після Другої світової війни та засвоїти віхи об’єднання країн у Європейський Союз, через легкий та захопливий світ гри.

Конкурс! Для участі у грі необхідно надіслати коротке есе на тему “Кого Ви вважаєте людиною, що найбільше сприяла інтеграції Європи?” та заповнити реєстраційну анкету. Свої есе, а також запити на отримання реєстраційної форми, запрошуємо надсилати на електронну пошту: olesya.m@actionprgroup.com. Об’єм есе не повинен перевищувати 100 слів.

Заявки приймаються до 18:00, 5 жовтня (середа).

Підтвердження участі: За підсумками конкурсу есе учасники отримають підтвердження своєї участі у грі до 18:00, 7 жовтня (п’ятниця).

Джерело інформації: http://ukraineuroclubs.blogspot.com/2011/10/blog-post_01.html

Інформаційний центр європейського союзу в ЧНУ: http://library.chnu.edu.ua/?page=/ua/05proekt/02euro
Розділ: Новини Переглядів: 739 | Розміщено: 3 жовтня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :