Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » «Буковина як частина Європи: минуле і сучасність»

«Буковина як частина Європи: минуле і сучасність»
zhivakn1.jpg (73.46 Kb)В сучасному суспільстві важливою проблемою постає виховання молоді. Система освіти повинна по новому підходити до навчання та виховання, оскільки існують нові цінності та проблеми.
З цієї нагоди в Центрі європейської інформації «Буковина – Європа» відбулася зустріч з Володимиром Стариком, головою Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях», автором історичних та краєзнавчих книг про Буковину у форматі «Жива книга» на тему: «Буковина як частина Європи: минуле і сучасність». Захід було організовано Товариством «Український Народний Дім в Чернівцях»
Центром європейської інформації «Буковина-Європа» та Євроклубом ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
zhk.jpg (73.19 Kb)zhvk.jpg (70.42 Kb) obg.jpg (53.11 Kb)Під час зустрічі велась дискусія з студентами Євро клубу І та ІІІ курсу історичного факультету (спеціальність «Політологія») про виховання європейських цінностей, спрямованість на європейську інтеграцію, використання методів неформальної освіти, інноваційність, багатогранність, креативність, врахування інтересів та потреб молоді, сприяння навчанню молоді, досяжність очікуваних результатів, партнерські зв‘язки з країнами ЄС.
zhivakniga.jpg (83.01 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 990 | Розміщено: 18 лютого 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :