Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » “Білль про права в США: уроки демократії для України” - конкурс для студентів, членів євроклубів та учнів старших класів

“Білль про права в США: уроки демократії для України” - конкурс для студентів, членів євроклубів та учнів старших класів
billofrights01.gif (402.91 Kb)Центр політологічних досліджень (м. Донецьк), спільно з порталом “Американські клуби в Україні” та Київським ресурсним центром для випускників (АRС) оголошують II щорічний конкурс студентських есе на підтримку демократії в Україні, на тему “Білль про права в США: уроки демократії для України”.

З середини минулого сторіччя щороку 15 грудня в США відзначається День Біллю про права. В чому історична значущість цього документу? Які були його основні наслідки для Сполучених Штатів і світу? Як американський досвід із закріплення прав і свобод, та обмеження свавілля держави може бути корисним для України?

Запрошуємо студентів вищих навчальних закладів України дати відповіді на ці актуальні запитання у форматі есе. Учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів - члени Євроклубів та “американських клубів” України - також запрошуються надсилати есе на конкурс!
Автори кращих творів отримають сувеніри від Американського Союзу за Громадянські Свободи (м. Гонолулу, Гаваї), переможець отримає заохочення від Київського ресурсного центру для випускників.

Мова есе: українська, англійська або російська.

Обсяг - від 1,5 до 2 сторінок (1,5 інтервал, кегль 14). У супровідному листі прохання вказати ім’я та прізвище автора, місце навчання (назва навчального закладу, спеціальність, рік навчання), а також контактні дані (е-пошта, мобільний телефон).

Есе, що беруть участь в конкурсі, будуть розміщуватись на блозі Центру політологічних досліджень: cps-dn-ua.blogspot.com. Англомовні есе будуть також розміщені на порталі amclubs.org.ua.

Запрошуємо брати участь в обговоренні есе, надісланих на конкурс, кращі коментатори отримають заохочувальні призи.

Конкурсні роботи будуть оцінені експертним журі за наступними критеріями: новизна ідеї, зрозумілість, цікавість, критичність мислення, грамотність.

Усі есе будуть перевірені на наявність плагіату, заявки із плагіатом будуть виключені зі змагання. Заявки та запитання щодо конкурсу прохання надсилати на е-пошту: democracy.essay@gmail.com.

Останній термін подання робіт – 15 січня 2013 року.

Партнери конкурсу: Інститут професійного лобіювання та адвокасі (ІПЛА), та Донецька регіональна асоціація дослідників iсторii зарубiжних краiн та мiжнародних вiдносин i органiзаторiв мiжнародного спiвробiтництва (DAIR).


* * * * *

Інформація про перший конкурс есе на підтримку демократії в Україні доступна за посиланням: cps-dn-ua.blogspot.com/2012/02/blog-post_28.html
Розділ: Новини Переглядів: 760 | Розміщено: 17 грудня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :