Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » » Зустріч за круглим столом "Кава з консулом"

Зустріч за круглим столом "Кава з консулом"
Мережа Центрів європейської інформації минулого року започаткувала у бібліотеках України проект «Кава з консулом». У травні в бібліотеках відбуваються зустрічі з консулами європейських країн, які присвячені Дню Європи, зініційовані Чернівецькою обласною науковою бібліотекою в рамках відкритих пунктів європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках». sam_2701.jpg (305.46 Kb)
19 травня 2017 року у читальному залі Сторожинецької районної бібліотеки відбулась зустріч з Генеральним консулом Румунії у Чернівцях п. Елеонорою Молдован. На зустріч було запрошено представників органів місцевого самоврядування Сторожинецького району та Сторожинецької ОТГ, мешканців населених пунктів району, де компактно проживають представники румунської національності, працівників ЗМІ, бібліотекарів району.

18582196_411166062599675_8872903607430798020_n.jpg (107.62 Kb)
23 травня така ж знакова зустріч відбулась й у Глибоцькій центральній районній бібліотеці. Учасниками круглого столу були: п. Елеонора Молдован – Генеральний консул Консульства Румунії в Чернівцях, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Коломієць, завідувач відділу головного департаменту з питань внутрішньої політики апарату Президента України Олег Качковський, начальник відділу комунікацій обласної державної адміністрації Олеся Нос, керівник апарату райдержадміністрації Валентина Безверхня, керуючий справами районної ради Микола Шмідт, начальник управління освіти Василь Барарюк, методист управління освіти Олена Міхай, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Рєпіна, головний редактор районної газети «Новий день» та «MonitoruІ de Hliboca» Микола Шапка, голови сільських рад, завідуючі бібліотеками-філіями та директори клубних закладів румуномовних сіл.
На завершення пані Елеонора Молдован подарувала для бібліотек районів книги краєзнавчого характеру на румунській мові та щиро подякувала за організовані зустрічі.
http://www.library.cv.ua/zustrich-za-kruglym-stolom-kava-z-konsulom.html#more-8342
Розділ: Новини, Головна тема Переглядів: 708 | Розміщено: 25 травня 2017


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :