Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » » Юні депутати Чернівців стали організаторами наукової конференції

Юні депутати Чернівців стали організаторами наукової конференції
15 травня 2015 року, в рамках відзначення Днів Європи в Україні, у Мармуровій залі Чернівецького національного університету відбулася навчально-методична конференція «Європейська освіта міста Чернівці».

Який вищий навчальний заклад обрати? Де і на чому зупинитися? Перед кожним колись постають ці нелегкі, але важливі питання. Щоб зробити правильний вибір, слід ознайомитись зі станом вищої освіти як в Україні, так і за її межами. Розібратись в цьому учням допомогла конференція, яка присвячена перспективам і можливостям освіти в різних куточках світу.

Вища освіта – це рівень знань, що набуваються в різних вищих навчальних закладах. Саме тому, на конференцію були запрошені представники декількох ВНЗ нашого міста, що раніше отримали свою практику в європейському суспільстві. В Мармуровій залі університету ім. Ю. Федьковича, вони щиро поділилися з присутніми власним досвідом і розповіли про всі аспекти освіти у їхніх ВНЗ. Окрім запрошених гостей, своє бачення теперішньої системи в навчанні висловили заступник учнівської ради Ксенія Філяк та студентка 2 курсу факультету політології Олена Сороколітня. А завершення, учні мали змогу задати актуальні питання науковцям місцевих ВУЗів і отримати на них відповідь.

На заході були присутні близько 200 осіб. Під час конференції сказано багато корисної інформації, яка підштовхнула деяких учнів на остаточний вибір місця для свого подальшого навчання, цим самим ставши своєрідним ключем, що може відімкнути двері в нове, доросле, студентське життя.
Представники міської учнівської ради завдячують університету ім. Ю.Федьковича за співпрацю і дякують усім учасникам,що долучились до участі в конференції.

Детальна інформація за тел. 0993813345 – Рудка Валентина.
Розділ: Новини, Наші партнери Переглядів: 8106 | Розміщено: 15 травня 2015


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :