Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Головна тема

Новини, Головна тема

1 червня 2017

Веб-конференція «Бібліотеки в умовах децентралізації»

25 травня 2017 року на базі РТЦ в рамках відзначення Дня Європи відбулася веб-конференція «Бібліотеки в умовах децентралізації», де взяли участь представники обласних наукових бібліотек міст Луцька, Миколаєва, Херсона, Чернігова, Вінниці, Полтави, Хмельницького, Львова, Черкас та Кропивницького.

Новини, Головна тема

25 травня 2017

Зустріч за круглим столом "Кава з консулом"

Мережа Центрів європейської інформації минулого року започаткувала у бібліотеках України проект «Кава з консулом». У травні в бібліотеках відбуваються зустрічі з консулами європейських країн, які присвячені Дню Європи, зініційовані Чернівецькою обласною науковою бібліотекою в рамках відкритих пунктів європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках».

Новини, Головна тема

22 травня 2017

Дні Європи в Чернівцях продовжуються

lllkllllllll150x150.png (52.5 Kb)В рамках відзначення Днів Європи в Україні 19 травня Центр європейської інформації «Буковина – Європа» прийняв участь в заході «BukScienceDays.Spring-2017», що відбувся на площі Філармонії міста Чернівці.
Концепцією заходу передбачалося два основних елементи: “Лекторіум під відкритим небом” й “Експериментаріум під відкритим небом”, в рамках яких усі охочі мали змогу почути цікаві лекції, побачити демонстрацію фізичних, хімічних, біологічних експериментів молодими науковцями, прийняти участь у різноманітних майстер-класах, наукових тестах, тестуванні технічні новинки тощо.
http://www.library.cv.ua/dni-yevropy-v-chernivtsyah-prodovzhuyutsya.html#more-8327

Головна тема, Новини

19 травня 2017

«Нечесна гра: битва за округ»

186313_1869142650073993_304798911718620_n.jpg (30.92 Kb)
У рамках відзначення Днів Європи в Україні в центрі європейської інформації «Буковина – Європа» за ініціативи громадського руху «Чесно» 18 травня 2017 року відбувся батл «Нечесна гра: битва за округ».
Громадський рух «Чесно» має на меті стимулювати прозорість, підзвітність та відкритість представників влади та запит на якісну політику серед громадян. «Чесно» об’єднує активістів з громадських організацій «Центр UA» та «Центр демократії та верховенства права», а також волонтерів на всій території України та за її межами.
Беручи участь у настільній грі «Битва за округ», її учасники (а ними були молоді небайдужі, соціально активні чернівчани) спробували перемогти вибори, змагаючись у якості лідера політичної партії. Упродовж батлу гравці обирали собі в команду кандидатів, досліджували погляди населення та брали участь у справжніх політичних дебатах.
Гра пройшла в дружній та позитивній атмосфері. Переможці отримали призи, а всі гравці могли зробити фото в оригінальній фотозоні та за цікавим спілкуванням почастувались кавою із солодощами.

Новини, Головна тема

19 травня 2017

Конкурс-гра «Євробачення: цікавинки з музичного конкурсу»

dsc_0033.jpg (80.68 Kb)
У рамках відзначення Днів Європи в Україні 11 травня 2017 року в Центрі європейської інформації «Буковина – Європа» відбувся конкурс-гра «Євробачення: цікавинки з музичного конкурсу».
У грі взяли участь члени євроклубів міста Чернівців. Школярі мали змогу послухати коротку історію створення пісенного конкурсу «Євробачення», дізнатися цікаві факти та курйози, які відбувалися впродовж довгої історії конкурсу, переглянути відеоролик яскравих виступів учасників цьогорічного «Євробачення», а також зіграти у вікторину на краще знання країн-учасниць, виконавців, пісень, правил конкурсу тощо. За правильну відповідь кожен отримував приз.
Зустріч пройшла весело, цікаво, пізнавально, у дружнiй та позитивній атмосферi.
Комментарів: 1   » Читати далі »

Новини, Головна тема

20 травня 2016

Перегляд документальної стрічки "Ромська мрія"

0003.jpg (22.36 Kb)20 травня 2016 року в Сторожинецькій районній бібліотеці в рамках загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи - 2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» мали змогу переглянути фільм режисера Романа Бондарчука «Ромська мрія».
«Ромська мрія» – це чотири історії про мешканців таборів Закарпаття. Дениса, Мирослава,
Діану та Ренату вважають успішними в ромському середовищі, тож вони прагнуть бути взірцями.

Організатори перегляду: товариство «Український Народний Дім у м. Чернівці» (Дмитро Місевич та Денис Татарчук) та кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudays UA при Чернівецькій ОУНБ ім. М. Івасюка (Галина Добровольська).

Новини, Головна тема

20 травня 2016

Європейська вечірка «Європа зблизька»

dsc_6682.jpg (129.06 Kb)19 травня 2016 року відбулася в стінах обласної книгозбірні європейська вечірка «Європа зблизька».
Користувачі мали змогу відвідати цікаві та креативні локації: інфографіка «Вишиванка в світі» (Сергій Бостан), євроквест «Подорожуємо Європою» (учні ЗОШ №5 та гімназії №7), візуалізація сучасної української літератури (Христя Венгринюк), мультимедійна інтелектуальна гра «Закохуємося в Буковину – мандрівний край» (Оксана Лелюк), виставка картин «Королівство сну» молодої херсонської художниці Світлани Юр’євої, фотосесія, майстер-класи по бісеру плетінню та вишивці (Христя Мосін, Марія Дудидра, Валентина Вовк), перегляд документального кіно з прав людини «Євромайдан-SOS»(Дмитро Місевич, Ігор Мосін та кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudays UA при Чернівецькій ОУНБ ім. М. Івасюка), молодіжна гра «Мафія».

Організатори: Чернівецька ОУНБ ім. М.Івасюка та товариство "Український Народний Дім в м. Чернівцях"

Головна тема, Новини

18 травня 2016

«Буковинська толерантність»

wp_20160517_027.jpg (62.38 Kb)У рамках відзначення Дня Європи в Україні 17 травня 2016 р. в Інтернет-центрі відвідувачі мали змогу прослухати публічну лекцію координатора Центру європейських студій університету в Лунді (Швеція) Нікласа Бернсанда на тему «Буковинська толерантність» – розуміючи місцеві наративи культурного різноманіття у Чернівцях» .
Лекція стосувалась дослідження сучасної місцевої пам’яті у пострадянських Чернівцях враховуючи культурне різноманіття міста в довоєнний період. Доповідач прагнув відобразити багатогранні прояви даного локального дискурсу, спираючись на науково-практичні розвідки проведені у Чернівцях, а також на матеріали стосовно брендингу міста, Ніклас Бернсанд представив розуміння «буковинської толерантності» з точки зору шведського дослідника.
Організатор заходу – ГО «Quadrivium».
  [1] 2  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :