Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Конкурс » Визначено переможців відкритого конкурсу в м.Чернівцях «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді -2011-2012» серед учнівської та студентської молоді

Визначено переможців відкритого конкурсу в м.Чернівцях «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді -2011-2012» серед учнівської та студентської молоді
18.01.12.jpg (72.96 Kb)Вже вдруге Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях» та Центр Європейської Інформації «Буковина – Європа» проводять міжрегіональний конкурс «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді. У 2010 році в конкурсі взяли участь понад 500 осіб з 8 регіонів України. Цього року обласні тури конкурсу проходять в 10 обласних центрах. В тому числі в Чернівцях- відкритий конкурс, куди надсилали свої роботи учасники з регіонів, де немає обласних конкурсів. Учасниками конкурсу є учнівська та студентська молодь віком 16-25 років з різних регіонів України

18 січня 2012 р. у приміщенні Центру європейської інформації відбулась презентація робіт в рамках відкритого конкурсу у м.Чернівці. До участі в презентації відібрано 15 (з 37) кращих робіт (з м.Чернівців, м.Сторожинець, м. Хотин, м.Тульчин Вінницької області та м.Київ).

Переможцями конкурсу у номінації «пошукові роботи» стали:
I. Група учнів ЗНЗ №41 м.Чернівці, робота «Буковинська складова європейської культури»
II. Монеску Руслан, учень Михальчанської ЗОШ Сторожинецького району чернівецької області, робота «Українська європейська діаспора – місток між Європою та Україною. Українці в Румунії»
III. Група учнів ЗНЗ №19, робота «С.Терлецький»
У номінації «творчі роботи» перемогли:
I. Щербаков Максим, студент, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка – есе «Мої враження від Західної України»
II. Семенко Богдана, студентка Подільського аграрно-технічного університету – відео-презентація «Хотин, Хотин, моє зелене місто. Ти - мов смарагд на березі Дністра»
III. Група учнів ЗНЗ №41 м.Чернівці, - фото колаж «Європейські традиції архітектури. Й.Главка».

Роботи надзвичайно цікаві та змістовні. Переможець у номінації «творчі роботи» Щербаков Максим, у своєму есе «… не можна повністю описати край, не згадавши про місцевий дух старовини, про живу автентику Європи Габсбургів та Речі Посполитої: будинки, австрійську бруківку Чернівців, міські ратуші, що нагадують про давні традиції самоврядування, вузькі вулички історичних кварталів. А багатоетнічність Буковини та Закарпаття – ось вона, українська «Єдність у розмаїтті».

Метою конкурсу є підвищення рівня обізнаності молоді щодо історико-культурної приналежності України, її окремих регіонів та міст до Європи.

Переможці конкурсу з кожної області (в якій пройшли обласні тури) змагатимуться між собою у ІІ турі, що відбудеться у квітні 2012 р. у м.Чернівці.
Роботи переможців будуть надруковані у збірнику кращих робіт.

Тематика робіт:
- європейські культурно-історичні та торговельно-економічні зв’язки регіонів України;
- загальний розвиток історії та культури регіонів України в європейському контексті;
- внесок представників України в розвиток європейської культури та представників інших країн Європи в історію України, її регіонів і окремих міст.
Організаторами конкурсу є Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Центр Європейської Інформації «БУКОВИНА –ЄВРОПА», Асоціація вчителів історії та суспільних дисциплін «Нова доба», Інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Регіональна Спілка «Справа Кольпінга» (м.Чернівці).

Додаткова інформація за тел. 0509091345 – Євгенія Олійник

* * *
Проект реалізовується Товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

18.01.12.3.jpg (52.2 Kb)
18.01.12.2.jpg (96.34 Kb)18.01.12.1.jpg (53.83 Kb)
18.01.12.4.jpg (55.71 Kb)
 (Голосів: 3)
1030 | Розміщено: 23 січня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :