Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Конкурс » Конкурс пошукових і творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді -2011-2012» оголошено в Ужгороді

Конкурс пошукових і творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді -2011-2012» оголошено в Ужгороді
hjhjhf.gif (179 Kb)11 листопада 2011 року, координатор конкурсу "Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді" в Чернівецькій області Валерія Руссу відвідала м. Ужгород з презентацією конкурсу для молоді Закарпатської області.

Метою конкурсу, як і в інших областях України, є підвищення рівня обізнаності молоді щодо історико-культурної приналежності України, її окремих регіонів та міст до Європи.

Тематика робіт:
- європейські культурно-історичні та торговельно-економічні зв’язки регіонів України;
- загальний розвиток історії та культури регіонів України в європейському контексті;
- внесок представників України в розвиток європейської культури та представників інших країн Європи в історію України, її регіонів і окремих міст.

Обласні тури конкурсу проводитимуть партнерські організації у АР Крим, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Дніпропетровській, Запорізькій, Закарпатській, Кіровоградській, Полтавській, Черкаській та Чернівецькій областях.

В м. Ужгород партнерами конкурсу виступили: Закарпатська ОУНБ ім. Ф. Потушняка та Регіональна спілка "Справа Кольпінга".

У ІІ турі конкурсу візьмуть участь переможці з кожної області, які змагатимуться між собою у м. Чернівці (квітень 2012 р.).
Роботи переможців з кожної області будуть надруковані у збірнику кращих робіт.

Роботи приймаються до 25 грудня 2011 року (в робочі дні з 10:00 до 17:00) за адресою: м. Ужгород, Проспект Свободи, 16 (Закарпатська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека ім. Ф. Потушняка), або на електронну адресу und-cv@ukr.net з поміткою «На конкурс».

Додаткова інформація за тел. 0509564081 – Тетяна Ігнатьо, 0954124687 - Валерія Руссу.

* * *
Проект реалізовується Товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив. Сайт: www.irf.ua
 (Голосів: 1)
1013 | Розміщено: 25 листопада 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :