Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Конкурс

Відбувся фінал конкурсу "Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді"
img_4770.jpg (70.75 Kb)Конкурс пошукових і творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді» вдруге проводився товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» та Центром Європейської «Буковина – Європа». Конкурс підтримала Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”. Метою конкурсу є підвищення рівня обізнаності молоді щодо історико-культурної приналежності України, її окремих регіонів та міст до Європи.
Роботи розкривають наступні теми:
- європейські культурно-історичні та торговельно-економічні зв’язки регіонів України;
- загальний розвиток історії та культури регіонів України в європейському контексті;
- внесок представників України в розвиток європейської культури та представників інших країн Європи в історію України, її регіонів і окремих міст.
У 2011-2012 рр. в конкурсі взяли участь близько 500 осіб з різних регіонів України. Учасниками конкурсу стала учнівська та студентська молодь віком 16-25 років з різних регіонів України. Обласні тури конкурсу проходили в 10 областях: Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Черкаській, Чернівецькій, Полтавській областях та АР Крим. На відкритий конкурс у Чернівецькій області подали роботи також учасники тих областей, у яких не проводились обласні тури – Київської, Вінницької, Хмельницької, Донецької.
З 12 січня по 23 лютого 2012 року організацією та проведенням обласних турів конкурсу займались Центри європейської інформації у наступних містах: Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кіровоград, Кременчук, Миколаїв, Херсон, Чернівці, а також партнерські громадські організації.

Переможці обласних етапів конкурсу змагались між собою у м.Чернівці 25-27 квітня 2012р. У підсумковому заході взяли участь представники 10 областей України
(читайте далі).
 (Голосів: 4)
Коментарі
Проект «Буковинці в світі»
img_4064.jpg (39.18 Kb)ЧОУНБ ім. М. Івасюка і асоціація вчителів історії та суспільних дисциплін м.Чернівці здійснили проект «Буковинці в світі», присвячений 120-й річниці початку еміграції буковинців до Канади та за фінансової підтримки українсько-німецького культурного товариства м.Чернівці. В рамках цього проекту ЧОУНБ ім. М.Івасюка було проведено ряд тренінгів для вчителів історії та учнів шкіл м.Чернівці, підготовлено електронну версію біобібліографічного покажчика «Буковинська діаспора: вихідці з Північної Буковини» та проведено учнівську дослідницьку експедицію «Буковинці в світі».
 (Голосів: 4)
Коментарі
Визначено переможців відкритого конкурсу в м.Чернівцях «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді -2011-2012» серед учнівської та студентської молоді
18.01.12.jpg (72.96 Kb)Вже вдруге Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях» та Центр Європейської Інформації «Буковина – Європа» проводять міжрегіональний конкурс «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді. У 2010 році в конкурсі взяли участь понад 500 осіб з 8 регіонів України. Цього року обласні тури конкурсу проходять в 10 обласних центрах. В тому числі в Чернівцях- відкритий конкурс, куди надсилали свої роботи учасники з регіонів, де немає обласних конкурсів. Учасниками конкурсу є учнівська та студентська молодь віком 16-25 років з різних регіонів України

18 січня 2012 р. у приміщенні Центру європейської інформації відбулась презентація робіт в рамках відкритого конкурсу у м.Чернівці. До участі в презентації відібрано 15 (з 37) кращих робіт (з м.Чернівців, м.Сторожинець, м. Хотин, м.Тульчин Вінницької області та м.Київ).

 (Голосів: 3)
Коментарі
Конкурс “Я пам’ятаю – наш внесок”
iremembercompetitionlogo.png (.06 Kb)Зроби свій внесок у збереження історичної пам’яті про Другу світову війну!

Українська асоціація європейських студій, за підтримки Міжнародної громадської організації “Міжнародний фонд “Взаєморозуміння і толерантність”, оголошує конкурс “Я пам’ятаю – наш внесок” в рамках проекту “Залучення молодіжних європейських клубів до збереження історичної пам'яті в Україні”, результатом якого стане електронний фонд живої пам’яті. Головним призом конкурсу є відеокамера.
 (Голосів: 1)
Коментарі
Конкурс пошукових і творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді -2011-2012» оголошено в Ужгороді
hjhjhf.gif (179 Kb)11 листопада 2011 року, координатор конкурсу "Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді" в Чернівецькій області Валерія Руссу відвідала м. Ужгород з презентацією конкурсу для молоді Закарпатської області.

Метою конкурсу, як і в інших областях України, є підвищення рівня обізнаності молоді щодо історико-культурної приналежності України, її окремих регіонів та міст до Європи.

Тематика робіт:
- європейські культурно-історичні та торговельно-економічні зв’язки регіонів України;
- загальний розвиток історії та культури регіонів України в європейському контексті;
- внесок представників України в розвиток європейської культури та представників інших країн Європи в історію України, її регіонів і окремих міст.

 (Голосів: 1)
Коментарі
До Дня Європи оголошено конкурс фотографії та малюнку
rukasmall.jpeg (50.44 Kb)ЦЕНТР ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ «Буковина - Європа» ТА ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ В ЧЕРНІВЦЯХ»

з нагоди святкування Днів Європи оголошує молодіжний конкурс фотографії та малюнку:

[b]«Україна - європейська держава».


Якщо ти креативна людина, вмієш малювати чи фотографувати то цей конкурс саме для тебе.

Мета проведення конкурсу: дати змогу активній та творчій молоді розкрити через фото та малюнки своє бачення України як європейської держави.

На конкурс можуть подаватись творчі роботи - малюнки та фотографії, що виконані у креативний та новаторський спосіб, які відображатимуть бачення автором свого міста, краю, України вцілому як європейської держави. Участь у конкурсі може брати шкільна та студентська молодь. Вітається подання колективних робіт від шкільних та студентських європейських клубів, неформальних об’єднань.

 (Голосів: 1)
Коментарі
Конкурс пошукових робіт студентів на тему «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»
img_0808.jpg (123.34 Kb)28 грудня 2010 року о 13.00 в ЦЄІ «Буковина - Європа» відбулась презентація та нагородження призами шести переможців конкурсу пошукових робіт студентів м.Чернівці на тему «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді», який тривав з листопада по 17 грудня 2010 року.
 (Голосів: 2)
Коментарі
Підведення підсумків обласного конкурсу творчих, художніх та дослідницьких проектів на тему «Поширення історично-європейських мистецьких стилів в архітектурі України та Буковини»
img_7693.jpg (33.64 Kb)
6 травня відбулося підведення підсумків обласного конкурсу творчих, художніх та дослідницьких проектів на тему «Поширення історично-європейських мистецьких станів в архітектурі України та Буковини» оголошеного серед учнів Чернівецької та Сумської областей.
Переможцями у І номінації «дослідницькі проекти» стали роботи:
І місце – група «Презентація Україна-Європа» (група учнів ЗОШ №41 м.Чернівці);
ІІ місце - «Архітектурний стиль будівлі Чернівецької гімназії №5» (учениця 11-А класу Кордунян Христина, керівник – Абрам‘юк Г.Й.); «Хотинська фортеця: пам‘ять століть» (група учнів 8-11 класів Хотинської ЗОШ, керівник – Шевчук Д.О.).
ІІІ місце – «Поширення історично-європейських мистецьких стилів в архітектурі Буковини» (група учнів ЗОШ №24, керівник Дзьомбак Н.В.); «Перлини архітектурного мистецтва Буковини» (учениця 8 класу ЗОШ с.Стара Жадова Сторожинецького району Трачук Юлія, керівник Мазур М.О.)
У ІІ номінації «Художні роботи» (плакати, малюнки, фотографії) переможцями стали роботи:
І місце – декоративно-керамічне панно «Чернівецьке архітектурне асорті по-європейське» (учениця 8-А класу Чернівецького ліцею №1 Федкова Тетяна); плакат «Дивлюсь у тебе, мов у дзеркало… Чернівці-Прага» (учень 11-А класу Чернівецького ліцею №1 Сірий Юрій).
ІІ місце – малюнок «Чернівці» (учениця Шилівецької ЗОШ Хотинського району Летяцька Тетяна)
ІІІ місце – малюнок «Університет» (учениця 9 класу Чернівецької гімназії №7 Колтунова Д.).
У номінації «Творчі роботи» (есе, нариси, поезія) переможцями стали:
І місце – твір-есе «Європейська культура Чернівці» (учениця 10 класу Чернівецької гімназії №7 Гайка Крістіна, керівник С.А.).
ІІ місце – вірш «Прогулянка Чернівцями» (учениця 7-А класу Чернівецької ЗОШ №3 Славінська Валерія, керівник Гончарюк Л.І.)
ІІІ місце – Есе «Столиця Буковини» (учениця 10-Б класу гімназії смт. Берегомет Винницького району Роденко Марія); нарис «Подорожую рідним містом» (учениця 10-Б класу гімназії смт. Берегомет Винницького району Шевчук Ірина).
img_7710.jpg (33.83 Kb)
img_7732.jpg (27.45 Kb)img_7691.jpg (35.97 Kb)img_7743.jpg (28.81 Kb)
 (Голосів: 5)
Коментарі
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :