Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Анонси » Презентація новоствореної он-лайн системи навчання членів виборчих комісій

Презентація новоствореної он-лайн системи навчання членів виборчих комісій
2581_logo_4.png (31.46 Kb)
07 червня 2013 року (у п’ятницю) Координатор проектів ОБСЄ в Україні у співпраці з Центральною виборчою комісією України та за організаційної підтримки ВГО «Комітет виборців України» проведе у Чернівцях презентацію новоствореної он-лайн системи навчання членів виборчих комісій. Під час заходу керівний склад територіальних та окружних виборчих комісій, представники місцевих осередків політичних партій, громадських організацій та ЗМІ, експерти з питань виборів зможуть ознайомитися з можливостями ресурсу, який наразі спрямований на підготовку працівників виборчкомів з проведення виборів народних депутатів України, а в перспективі може використовуватися для проведення навчання на будь-яких виборах в Україні.

Презентація розпочнеться о 10:30 за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 141, конференц-зал готелю «Буковина».

Початок реєстрації - о 10:00. Зацікавлених працівників ЗМІ прохання повідомити про свою участь за телефоном: 095 464-63-49 (Ігор Баб’юк).

***


Цей захід проходить в рамках проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців». Проект реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на запит Центральної виборчої комісії за підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку і Міністерства закордонних справ Норвегії.
Розділ: Анонси Переглядів: 712 | Розміщено: 2 червня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :