Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Анонси » 28 жовтня 2010 року відбудеться веб-конференція "Я - українець. Я - європеєць"

28 жовтня 2010 року відбудеться веб-конференція "Я - українець. Я - європеєць"
Веб - конференція проводиться в рамках Мережі - ЦЄІ.
Ініціатором заходу виступив Луганський Центр європейської інформації при підтримці Агентства стійкого розвитку Луганського регіону та Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки
ім. М.Горького. У веб-конференції приймуть участь навчальні заклади, Центри європейської інформації та євроклуби з м. Харків, Кіровоград, Кременчук, Чернівці, Чернігів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Миколаїв, а також українські студенти, що навчаються у ВНЗ м. Вроцлав, Польща. Участь останніх стала можливою завдяки адміністрації проекту «Teraz Wrocław». Ініціатором заходу виступив Луганський Центр європейської інформації при підтримці Агентства стійкого розвитку Луганського регіону та Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки ім..М.Горького. У веб-конференції приймуть участь навчальні заклади, Центри європейської інформації та євроклуби з м. Харків, Кіровоград, Кременчук, Чернівці, Чернігів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Миколаїв, а також українські студенти, що навчаються у ВНЗ м. Вроцлав, Польща. Участь останніх стала можливою завдяки адміністрації проекту «Teraz Wrocław».

Конференція проходитиме в режимі відео-з’єднань, під час яких учасники матимуть можливість поспілкуватися з однолітками з різних міст України, а також довідатися більше про життя українських студентів, що навчаються у польських ВНЗ з перших вуст. Веб-конференція стане чудовою нагодою для молоді виступити перед аудіторією, подискутувати, та вдосконалити вміння
висловлювати власну думку та відстоювати свою точку зору.

Серед питань, що будуть обговорюватися є такі:

1. Чи вважаєте Ви Україну європейською державою
(географічно в Європі, але не в ЄС)? Чому так/ні?

2. Як ви думаєте, які зміни та в яких сферах необхідні
Україні щоб досягти рівня життя європейських країн?

3. Чи вважаєте Ви місто, у якому Ви живете,
європейським? Чому так/ні?

В Луганську партнерами заходу виступили кафедра романо-германської філології та Центр Міжнародного співробітництва ЛНУ імені Т.Шевченка.

Веб-конференція проходитиме у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка, за адресою Луганськ, вул. Оборонна 2, І корпус, 3 поверх, аудиторія 1-328.

В Чернівцях веб-конференція проходитиме в приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка (вул. О. Кобилянської).

Початок конференції о 14 годині.
Розділ: Анонси Переглядів: 742 | Розміщено: 27 жовтня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :