Центр європейської інформації в м. Чернівці

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

Веб-конференція «Бібліотеки в умовах децентралізації»

25 травня 2017 року на базі РТЦ в рамках відзначення Дня Європи відбулася веб-конференція «Бібліотеки в умовах децентралізації», де взяли участь представники обласних наукових бібліотек міст Луцька, Миколаєва, Херсона, Чернігова, Вінниці, Полтави, Хмельницького, Львова, Черкас та Кропивницького.     » читати далі »

Зустріч за круглим столом "Кава з консулом"

Мережа Центрів європейської інформації минулого року започаткувала у бібліотеках України проект «Кава з консулом». У травні в бібліотеках відбуваються зустрічі з консулами європейських країн, які присвячені Дню Європи, зініційовані Чернівецькою обласною науковою бібліотекою в рамках відкритих пунктів європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках».     » читати далі »

Дні Європи в Чернівцях продовжуються

lllkllllllll150x150.png (52.5 Kb)В рамках відзначення Днів Європи в Україні 19 травня Центр європейської інформації «Буковина – Європа» прийняв участь в заході «BukScienceDays.Spring-2017», що відбувся на площі Філармонії міста Чернівці.
Концепцією заходу передбачалося два основних елементи: “Лекторіум під відкритим небом” й “Експериментаріум під відкритим небом”, в рамках яких усі охочі мали змогу почути цікаві лекції, побачити демонстрацію фізичних, хімічних, біологічних експериментів молодими науковцями, прийняти участь у різноманітних майстер-класах, наукових тестах, тестуванні технічні новинки тощо.
http://www.library.cv.ua/dni-yevropy-v-chernivtsyah-prodovzhuyutsya.html#more-8327     » читати далі »

«Нечесна гра: битва за округ»

186313_1869142650073993_304798911718620_n.jpg (30.92 Kb)
У рамках відзначення Днів Європи в Україні в центрі європейської інформації «Буковина – Європа» за ініціативи громадського руху «Чесно» 18 травня 2017 року відбувся батл «Нечесна гра: битва за округ».
Громадський рух «Чесно» має на меті стимулювати прозорість, підзвітність та відкритість представників влади та запит на якісну політику серед громадян. «Чесно» об’єднує активістів з громадських організацій «Центр UA» та «Центр демократії та верховенства права», а також волонтерів на всій території України та за її межами.
Беручи участь у настільній грі «Битва за округ», її учасники (а ними були молоді небайдужі, соціально активні чернівчани) спробували перемогти вибори, змагаючись у якості лідера політичної партії. Упродовж батлу гравці обирали собі в команду кандидатів, досліджували погляди населення та брали участь у справжніх політичних дебатах.
Гра пройшла в дружній та позитивній атмосфері. Переможці отримали призи, а всі гравці могли зробити фото в оригінальній фотозоні та за цікавим спілкуванням почастувались кавою із солодощами.     » читати далі »

Конкурс-гра «Євробачення: цікавинки з музичного конкурсу»

dsc_0033.jpg (80.68 Kb)
У рамках відзначення Днів Європи в Україні 11 травня 2017 року в Центрі європейської інформації «Буковина – Європа» відбувся конкурс-гра «Євробачення: цікавинки з музичного конкурсу».
У грі взяли участь члени євроклубів міста Чернівців. Школярі мали змогу послухати коротку історію створення пісенного конкурсу «Євробачення», дізнатися цікаві факти та курйози, які відбувалися впродовж довгої історії конкурсу, переглянути відеоролик яскравих виступів учасників цьогорічного «Євробачення», а також зіграти у вікторину на краще знання країн-учасниць, виконавців, пісень, правил конкурсу тощо. За правильну відповідь кожен отримував приз.
Зустріч пройшла весело, цікаво, пізнавально, у дружнiй та позитивній атмосферi.     » читати далі »

Перегляд документальної стрічки "Ромська мрія"

0003.jpg (22.36 Kb)20 травня 2016 року в Сторожинецькій районній бібліотеці в рамках загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи - 2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» мали змогу переглянути фільм режисера Романа Бондарчука «Ромська мрія».
«Ромська мрія» – це чотири історії про мешканців таборів Закарпаття. Дениса, Мирослава,
Діану та Ренату вважають успішними в ромському середовищі, тож вони прагнуть бути взірцями.

Організатори перегляду: товариство «Український Народний Дім у м. Чернівці» (Дмитро Місевич та Денис Татарчук) та кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudays UA при Чернівецькій ОУНБ ім. М. Івасюка (Галина Добровольська).     » читати далі »

Новини

18 травня 2016

Вистава «Вітер над курултаєм» відкрила ряд заходів в рамках днів Європи - 2016 в Чернівцях

15 травня, у всесвітній день пам’яті жертв політичних репресій, в приміщенні Українського Народного Дому відбулася вистава театр-студії «Коферик» режисера Олексія Григорчука «Вітер над курултаєм» за однойменною повістю Іванни Стеф’юк. Саме цей захід став стартовим у ході відзначення днів Європи – 2016 у м. Чернівці.

Анонси, Новини

16 травня 2016

Програма відзначення Днів Європи-2016 у м. Чернівцях

15 травня о 20.00 - вистава "Вітер над Курултаєм", Театр-студія "Коферик" (Товариство "український Народний Дім в Чернівцях", вул. Ломоносова, 2)

16 травня о 14.00 - відкриття виставки робіт Світлани Юр'євої "Королівство сну" (Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Івасюка, вул. О. Кобилянської, 47)

Новини, Головна тема

20 травня 2016

Перегляд документальної стрічки "Ромська мрія"

0003.jpg (22.36 Kb)20 травня 2016 року в Сторожинецькій районній бібліотеці в рамках загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи - 2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» мали змогу переглянути фільм режисера Романа Бондарчука «Ромська мрія».
«Ромська мрія» – це чотири історії про мешканців таборів Закарпаття. Дениса, Мирослава,
Діану та Ренату вважають успішними в ромському середовищі, тож вони прагнуть бути взірцями.

Організатори перегляду: товариство «Український Народний Дім у м. Чернівці» (Дмитро Місевич та Денис Татарчук) та кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudays UA при Чернівецькій ОУНБ ім. М. Івасюка (Галина Добровольська).

Новини, Головна тема

20 травня 2016

Європейська вечірка «Європа зблизька»

dsc_6682.jpg (129.06 Kb)19 травня 2016 року відбулася в стінах обласної книгозбірні європейська вечірка «Європа зблизька».
Користувачі мали змогу відвідати цікаві та креативні локації: інфографіка «Вишиванка в світі» (Сергій Бостан), євроквест «Подорожуємо Європою» (учні ЗОШ №5 та гімназії №7), візуалізація сучасної української літератури (Христя Венгринюк), мультимедійна інтелектуальна гра «Закохуємося в Буковину – мандрівний край» (Оксана Лелюк), виставка картин «Королівство сну» молодої херсонської художниці Світлани Юр’євої, фотосесія, майстер-класи по бісеру плетінню та вишивці (Христя Мосін, Марія Дудидра, Валентина Вовк), перегляд документального кіно з прав людини «Євромайдан-SOS»(Дмитро Місевич, Ігор Мосін та кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudays UA при Чернівецькій ОУНБ ім. М. Івасюка), молодіжна гра «Мафія».

Організатори: Чернівецька ОУНБ ім. М.Івасюка та товариство "Український Народний Дім в м. Чернівцях"

Головна тема, Новини

18 травня 2016

«Буковинська толерантність»

wp_20160517_027.jpg (62.38 Kb)У рамках відзначення Дня Європи в Україні 17 травня 2016 р. в Інтернет-центрі відвідувачі мали змогу прослухати публічну лекцію координатора Центру європейських студій університету в Лунді (Швеція) Нікласа Бернсанда на тему «Буковинська толерантність» – розуміючи місцеві наративи культурного різноманіття у Чернівцях» .
Лекція стосувалась дослідження сучасної місцевої пам’яті у пострадянських Чернівцях враховуючи культурне різноманіття міста в довоєнний період. Доповідач прагнув відобразити багатогранні прояви даного локального дискурсу, спираючись на науково-практичні розвідки проведені у Чернівцях, а також на матеріали стосовно брендингу міста, Ніклас Бернсанд представив розуміння «буковинської толерантності» з точки зору шведського дослідника.
Організатор заходу – ГО «Quadrivium».

Новини, Головна тема

18 травня 2016

Веб-конференція «Бібліотека в умовах децентралізації»

p5150014.jpg (41.63 Kb)17 травня на базі регіонального тренінгового центру відбулася веб-конференція «Бібліотека в умовах децентралізації» в рамках Кампанії «Re-ФОРМУЮСЬ Європейцем!». Зважаючи на процес об’єднання нових територіальних громад, виникає безліч запитань щодо подальшого розвитку різних сфер діяльності, в тому числі і закладів культури, зокрема, бібліотек.
До веб-конференції долучилися Центри європейської інформації, що діють при обласних універсальних наукових бібліотеках, таких міст: Вінниці, Івано-Франківська, Кіровограда, Миколаєва, Полтави, Старобільська (Луганська обл.), Хмельницького, Черкас та Чернівців.
Експертами веб-конференції були: Назар Миколюк, аналітик Центру аналізу та розробки законодавства Асоціації міст України, директор Вільнюської публічної бібліотеки ім. А. Міцкевича Петрас Зірлус, директор Регіонального офісу реформ в Чернівецькій області Ігор Бабюк.

Модератор: Євгенія Олійник

Новини

16 травня 2016

Презентація персональної виставки Світлани Юр’євої «Королівство сну»

p5140092.jpg (45.54 Kb)16 травня 2016 року, в рамках відзначення Дня Європи, відбулась презентація персональної виставки Світлани Юр’євої (м. Херсон) «Королівство сну».
Кожен з нас бачить за ніч безліч образів. Деякі не можуть пригадати їх на ранок, деякі розшифровують послання підсвідомості. Сон – це життя.
Суттєвішим питаннями, що піднімає автор своїми роботами, це сенс життя через психо-емоційний момент сну - як само, з ким саме, де саме, в чім саме ми спимо. І дуже мистецьки автор дає відповідь на кожне із запитань.

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (12)
Суспільно - політична (13)
Можлівості працевлаштування (7)
Туризм, відпочинок, подорожі (14)

Календар публікацій на сайті

« Травень 2016 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернівці
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :